100 наград

Медаль MMC3232 Ø32мм з жетоном та стрічкою 10мм

Доступность: Есть в наличии

Название товара Цена Кол-во
Медаль MMC3232/G 1 місце
15,00 грн
Медаль MMC3232/S 2 місце
15,00 грн
Медаль MMC3232/B 3 місце
15,00 грн

Краткая информация

Медаль MMC 3232  Ø32мм  универсальная с дизайнерским жетоном Ø25мм и лентой 10мм 


Медаль MMC 3232  Ø32мм універсальна з дизайнерським жетоном Ø25мм та стрічкою 10мм

Медаль MMC 3232  Ø32мм 123

Больше изображений

Описание товара

Медаль MMC 3232  Ø32мм  универсальная с дизайнерским жетоном Ø25мм и лентой 10мм 

Медаль MMC 3232  Ø32мм універсальна з дизайнерським жетоном Ø25мм та стрічкою 10мм

Спортивна медаль - це найкраща пам'ятна нагорода до будь-якої події у Вашому житті. Медалями нагороджують переможців спортивних змагань, відзначають ювілейні дати і будь-які урочисті заходи з будь-якого урочистого приводу.

На сайті «100 нагород» представлені медалі  та нагороди, Ви можете купити оригінальні спортивні універсальні і тематичні медалі на будь-який смак і за прийнятною ціною, а також купити кубок. Спортивні медалі комплектуються стрічкою для медалей, яка може бути різного кольору і ширини. У нас Ви можете купити національну стрічку різної ширини, а так само стрічку червоного, синього, зеленого кольорів. В наявності є широкі стрічки до спортивних медалей золотистого, сріблястого і бронзового кольору. Спортивні медалі можуть бути різного діаметру: 40мм, 45мм, 50мм, 60мм і 70мм. Спортивні універсальні медалі мають місце під тематичний жетон, який в залежності від розмірів медалі може бути 50мм і 25мм. Тематичний жетон на медалі вказує на місце, зайняте призером або вид спорту, в якому проходить нагородження, так само жетон може бути універсальним, відповідним для будь-якої події та заходу. На зворотну сторону універсальної спортивної медалі ми можемо нанести напис з необхідним для Вас текстом, пов'язаним з Вашим заходом. Універсальна медаль може бути не тільки спортивної. Медаль за допомогою індивідуального жетона можна приурочити до Вашого ювілею, річниці весілля, свята «з приводу», до шкільних заходів, а також відзначити успіхи у професійній та громадській діяльності.

Мы осуществляем доставку медалей с помощью транспортных компаний: Новая Почта.

Ми здійснюємо доставку медалей за допомогою транспортних компаній: Нова Пошта.

Дополнительная информация

Диаметр медали 32 мм
Диаметр жетона 25 мм
Цвет медали золото, серебро, бронза
Тематика Универсальная
Наградная атрибутика, статуэтка пластиковая, статуэтка оскар купить киев, спортивные награды купить киев, продажа статуэток, продажа медалей, продажа кубков, продажа кубков медалей, призы статуэтки, призы и награды,  подарочные медали, награды статуэтки, награды спортивные, награды призы, награды медали, наградной кубок, купить медали киев,  кубки медали киев, наградная атрибутика киев, медалі, медали спортивные,  медали спортивные купить, кубки медали киев, медали награды, медали купить, медали кубки,  медали киев,  купить спортивные медали, купить медали кубки, купить кубок, купить кубок киев, купить кубки, купить кубки медали, купить кубки Киев, кубок купить Киев,  кубки медали киев