100 наград

Литая металлизированная cтатуэтка RP 7001 Футбол H-16,5 см

Доступность: Нет в наличии

309,50 грн

Краткая информация

Статуэтка RP 7001 Футбол H-16,5 см / Статуетка RP 7001 Футбол H-16,5 см

Описание товара

Статуэтка RP 7001 Футбол H-16,5 см  - тематическая награда по футболу. Размер "зеркала" под шильд - 80*32 мм

Статуетка RP 7001 Футбол H-16,5 см - тематична нагорода з футболу. Розмір "дзеркала" під шильд - 80 * 32 мм

 Мы осуществляем доставку приобретенной Вами  литой  наградной металлической статуэтки с помощью транспортных компаний: Новая Почта.  

 Вы также можете заказать  индивидуальный шильд – металлическую табличку с  гравировкой для любой литой металлизированной  наградной статуэтки.

Лита металізована спортивна нагородна статуетка - це солідна і представницька нагорода або приз до будь-якої події у Вашому житті.

На сайті 100nagrad.com.ua Ви можете вибрати необхідну Вам тему і бажану ціну нагородної литої бронзової статуетки за допомогою фільтра: він знаходиться в лівій колонці на Вашому екрані.

Фільтр для литих металевих статуеток під бронзу містить кілька тематичних розділів за видами спорту, а так же розділ «Вінки нейтральні», де представлені нагородні литі статуетки у вигляді варіацій лаврового вінка і статуетки, які підходять на будь-яку подію і не увійшли в інші розділи.

Ви можете купити у нас не тільки сувенірні литі металізовані нагородні статуетки, а також підібрати кубки та медалі для Вашого заходу.

Ми здійснюємо доставку придбаної Вами литий нагородний металевої статуетки за допомогою транспортних компаній: Нова Пошта.

Ви також можете замовити індивідуальний шильд - металеву табличку з гравіюванням для будь-якої литий металізованої нагородної статуетки. Цей приз завжди буде нагадувати Вам, за що саме і коли була вручена нагородна лита статуетка.

Спосіб упаковки: Увага, литі металізовані статуетки поставляються упакованими в спеціальні коробки, без подарункової упаковки.

 

Дополнительная информация

Тематика Футбол
Наградная атрибутика, статуэтка пластиковая, статуэтка оскар купить киев, спортивные награды купить киев, продажа статуэток, продажа медалей, продажа кубков, продажа кубков медалей, призы статуэтки, призы и награды,  подарочные медали, награды статуэтки, награды спортивные, награды призы, награды медали, наградной кубок, купить медали киев,  кубки медали киев, наградная атрибутика киев, медалі, медали спортивные,  медали спортивные купить, кубки медали киев, медали награды, медали купить, медали кубки,  медали киев,  купить спортивные медали, купить медали кубки, купить кубок, купить кубок киев, купить кубки, купить кубки медали, купить кубки Киев, кубок купить Киев,  кубки медали киев