100 наград

Медаль ME 006 Ø50мм

Доступность: Есть в наличии

Название товара Цена Кол-во
МЕДАЛЬ ME 006 золото Ø50мм
16,50 грн
МЕДАЛЬ ME 006 серебро Ø50мм
16,50 грн
МЕДАЛЬ ME 006 бронза Ø50мм
16,50 грн

Краткая информация

Внимание: Стоимость ленты, жетона, надпись на обратную сторону медали и цена пластиковой коробки не входит в стоимость медали и рассчитывается отдельно.


Увага: Вартість стрічки, жетона, напис на зворотну сторону медалі та ціна пластикової коробки не входить у вартість медалі і розраховується окремо.

Медаль ME 006 G диаметром 50мм

Больше изображений

Описание товара

Медаль ME 006 Ø50мм универсальная с местом под жетон Ø25мм

Медаль ME 006 Ø50мм універсальна з місцем під жетон Ø25мм

Спортивна медаль - це найкраща пам'ятна нагорода до будь-якої події у Вашому житті. Медалями нагороджують переможців спортивних змагань, відзначають ювілейні дати і будь-які урочисті заходи з будь-якого урочистого приводу.

На сайті «100 нагород» представлені медалі  та нагороди, Ви можете купити оригінальні спортивні універсальні і тематичні медалі на будь-який смак і за прийнятною ціною, а також купити кубок. Спортивні медалі комплектуються стрічкою для медалей, яка може бути різного кольору і ширини. У нас Ви можете купити національну стрічку різної ширини, а так само стрічку червоного, синього, зеленого кольорів. В наявності є широкі стрічки до спортивних медалей золотистого, сріблястого і бронзового кольору. Спортивні медалі можуть бути різного діаметру: 40мм, 45мм, 50мм, 60мм і 70мм. Спортивні універсальні медалі мають місце під тематичний жетон, який в залежності від розмірів медалі може бути 50мм і 25мм. Тематичний жетон на медалі вказує на місце, зайняте призером або вид спорту, в якому проходить нагородження, так само жетон може бути універсальним, відповідним для будь-якої події та заходу. На зворотну сторону універсальної спортивної медалі ми можемо нанести напис з необхідним для Вас текстом, пов'язаним з Вашим заходом. Універсальна медаль може бути не тільки спортивної. Медаль за допомогою індивідуального жетона можна приурочити до Вашого ювілею, річниці весілля, свята «з приводу», до шкільних заходів, а також відзначити успіхи у професійній та громадській діяльності.

Медаль може бути упакована в спеціальну подарункову пластикову коробку.

Мы осуществляем доставку медалей с помощью транспортных компаний: Новая Почта.

Ми здійснюємо доставку медалей за допомогою транспортних компаній: Нова Пошта.

 

Внимание: Стоимость ленты, жетона, надпись на обратную сторону медали и цена пластиковой коробки не входит в стоимость медали и рассчитывается отдельно.

Увага: Вартість стрічки, жетона, напис на зворотну сторону медалі та ціна пластикової коробки не входить у вартість медалі і розраховується окремо.

Дополнительная информация

Диаметр медали 50 мм
Диаметр жетона 25 мм
Цвет медали золото, серебро, бронза
Тематика Универсальная

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах

Наградная атрибутика, статуэтка пластиковая, статуэтка оскар купить киев, спортивные награды купить киев, продажа статуэток, продажа медалей, продажа кубков, продажа кубков медалей, призы статуэтки, призы и награды,  подарочные медали, награды статуэтки, награды спортивные, награды призы, награды медали, наградной кубок, купить медали киев,  кубки медали киев, наградная атрибутика киев, медалі, медали спортивные,  медали спортивные купить, кубки медали киев, медали награды, медали купить, медали кубки,  медали киев,  купить спортивные медали, купить медали кубки, купить кубок, купить кубок киев, купить кубки, купить кубки медали, купить кубки Киев, кубок купить Киев,  кубки медали киев